CLAC070LH011 AW

| πίνακας Μοντέλο | CLAC070LH011 AW |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| CLAC070LH011 AW Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 152.4×91.44 mm |
| Περίγραμμα | 159.7×100 mm |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | 600:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K , CIE1931 50% |
| Χρόνος απόκρισης | 40 (Max.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 55/55/60/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Driver IC | COG Suggest NT39411 + NT39207 |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων CPT CLAC070LH011 AW.
Τα CPT CLAC070LH011 AW είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CPT CLAC070LH011 AW ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CPT CLAC070LH011 AW ή άλλων LCD CPT, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CPT CLAC070LH011 AW στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα CPT CLAC070LH011 AW είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CPT CLAC070LH011 AW ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CPT CLAC070LH011 AW ή άλλων LCD CPT, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CPT CLAC070LH011 AW στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "CLAC070LH011 AW"
- CPT CLAC070LH011 AW
- Φύλλο δεδομένων CLAC070LH011 AW
- Εικόνα CLAC070LH011 AW
- Τιμή CLAC070LH011 AW
- Διανομέας CLAC070LH011 AW

